Souhrn 12. týdne

15. března 2021

74. #dobrázpráva tohoto roku: Podle posledního průzkumu by měl pirstan získat 77 křesel a spolu 38 křesel v parlamentu, to je dohromady pohodlných 115 hlasů. Vláda @AndrejBabis se začíná kymácet. Teď jen vydržet a nenechat se rozeštvat. Zembiši na to nasadí veškeré prostředky.

Po dlouhých letech poprvé není #profikorupčníhnutíANO nejsilnější v předvolebních průzkumech. Půjčím si krásné zvolání z půvabné pohádky: VOLEJTE SLÁVA A TŘI DNY SE RADUJTE!

16. března 2021

75. #dobrázpráva tohoto roku: Nemáme jen čínský chrchel a Zembiše, svět nám neskončil. V Judské poušti bylo v jeskyních po 60 letech objeveno 20 řecky psaných fragmentů knih Zachariáše a Nahuma, a mince z doby povstání Simeona bar Kochba. Svitky jsou datovány do 2. st. po Kristu.

Jsem si vědom toho, že archeologie není v naší zemi ve středu zájmů. Ale věda, výzkum, sport aj. nezastavil kovid. Berme to jako symbol – neměl by zastavit ani ekonomiku, ani naši civilizaci. Stále máme naději.

17. března 2021

76. #dobrázpráva tohoto roku: Po Zlaté rybce založí manželé Vlčkovi nadaci pro péči o vážné nemocné děti s 1,5 miliardou korun. Bez nepřátelského přebírání firem, bez zaklekávání a dotací, vlastním přičiněním zbohatnout a zůstat člověkem, to si zaslouží ocenění a chválu!

Ondřej Vlček, CEO Avastu, jeden z nejbohatších lidí v ČR, má spolu se svou manželkou Katarínou srdce. Své poctivě vydělané peníze investují do charitativní činnosti. Není známo ani nic o tom, že by pan Vlček své děti posílal na Krym.

18. března 2021

77. #dobrázpráva tohoto roku: Nevíme, co s vakcínami. Fakultní nemocnici Ostrava zbývá tolik dávek, že musí očkovat hejtmana, náměstky, sekretářky s rodinami. Jen nevím, proč ještě nenaočkovali všechny seniory a zdravotníky. Neprozradí mi to někdo, prosím?

Bolševické papalášství, šmelinářská a vekslácká nemorálnost jánabráchismu se díky záštitě Zemana a přímé podpoře Babiše vesele šíří naší zemí. Vrátit po volbách obyčejnou lidskou slušnost, vědomí profesní cti a odpovědnosti bude velice těžké a dlouhodobé.

19. března 2021

78. #dobrázpráva tohoto roku: Soudní jednání na obranu osobnosti @olgarichterova začalo. Nesmíme už tolerovat lži a osobní dehonestaci schovávanou za šíření „názoru“. Je třeba kultivovat veřejný prostor. Na podzim „vykultivujeme“ z vlády extralháře a čerpače @AndrejBabis!

Skutečně už není prostor na relativizaci pravdy, lží a urážek. Nela Lisková není občanský aktivista, ale kremelská pátá kolona. Nesmíme nadále jen mávnout paží nad dehonestací veřejně činných osob, nad pronášením lží zejména státními a politickými činiteli. Pokud budou beze studu urážky, nepravdy a sprosté pomluvy šířeny, nelze než díky TO vyčistit naši mediální scénu a sociální sítě. Teprve pak budou slyšet rozumné názory a fakta, teprve pak nebudou přehlušeny smrští nesmyslů sloužících k oblbnutí voliče, příliš nesledujícího situaci.

20. března 2021

79. #dobrázpráva tohoto roku: Po letech 2017 a 2019 již potřetí získala Křišťálový glóbus ve snowboardcrossu naše Eva Samková. Celkem v kariéře absolvovala 58 závodů, ve 29 z nich stála na stupních vítězů, a z toho v 17 brala zlato. BRAVO, a děkujeme za reprezentaci!

Ještě stále máme být na co hrdí. Umělci a sportovci naši zemi reprezentují. Na rozdíl od prezidenta a vlády.

21. března 2021

80. #dobrázpráva tohoto roku: Lánský pučista, lhář a podrazák Michal Hašek se vrací do vedení @CSSD. Jako volební manažer vyčistil pět krajských zastupitelstev od ČSSD. Je dobře, že do parlamentu se díky němu nedostane koaliční strana a tým se ovlivní #profikorupčníhnutíANO.

Dobří holubi se vracejí byl krásný film. Ještě krásnější je představa, že Michal Hašek zopakuje svůj výkon z krajských voleb a vymete ČSSD z parlamentu. Tato strana tím dostane možnost se očistit, ale hlavně Babiš přijde o jednoho možného spojence. To je pro nadcházející parlamentní volby ten nejdůležitější dopad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *